Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Fakturista

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KNEŽEVIĆ Co. d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Objavljeno: 2022-07-2222. 7. 2022.

Ističe: 6. 8. 2022.

Pregleda: 1602

Preduzece KNEZEVIC Co. d.o.o. Banja Luka, raspisuje konkurs za radna mjesta:

Fakturista

Opis posla:

  • Unos i izrada faktura;
  • Prijem,  kontrola i otprema dokumentacije;
  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima;
  • Prijem narudžbi, kontakt s kupcima.

Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Poželno iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova,nije obavezno;
  • Poznavnje rada na računaru.

Potrebne vještine:

  • Odgovornot, tačnost  i preciznost u obavljanju radnih zadataka.

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na neodređeno radno vrijeme uz inicijalni probni rad.

Sve prijave dostaviti putemopcije “PRIJAVITE SE” ili putem telefona 00387 /66 22 66 66.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI