Ovaj oglas je istekao

Farbar u proizvodnji metalnog namještaja

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KiS Produkt d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 20. 11. 2019.

Pregleda: 2413

KIS PRODUKT d.o.o. je porodično proizvodno-trgovačko preduzeće osnovano 1993. godine. Na početku je kompanija radila sa opremom za obradu drveta i trgovinom.

Danas radimo na 750 m² vlastitog radnog prostora sa modernom opremom i voznim parkom. U našem proizvodnom programu proizvodimo metalni nameštaj (medicinski, školski, kancelarijski, ugostiteljski, trgovački) i proizvode od metala.

Tražimo radnika na poziciji:

Opis posla:

  • Plastifikacija metala
  • Priprema

Uslovi:

  • KV radnik bilo koje struke, sa ili bez iskustva

Prijavite se putem opcije “PRIJAVIТЕ SE” ili dostaviti prijavu lično na adresu Nikole Pašića bb, 78 252 Trn.

Sve informacije na telefon  065/597 037.