Farmaceutski tehničar u Veledrogeriji – 1 izvršilac Uslovi: Farmaceutski tehničar Položen stručni ispit Znanje rada na računaru (MS Office) Vozačka dozvola B kategorije Opis posla: Odgovorna osoba za nabavku, skladištenje, transport i prodaju, kao i uvoz i izvoz medicinskih sredstava.

Opširnije

Farmaceutski tehničar u Veledrogeriji

Farmaceutski tehničar u Veledrogeriji – 1 izvršilac

Uslovi:

  • Farmaceutski tehničar
  • Položen stručni ispit
  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

Odgovorna osoba za nabavku, skladištenje, transport i prodaju, kao i uvoz i izvoz medicinskih sredstava.

Prijaviti se možete putem opcije “PRIJAVITE SE” s naznakom “Farmaceutski tehničar u Veledrogeriji”

Budite dio tima Ataco!
www.ataco-bih.com

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Ataco

Kategorija: Prosvjeta, zdravstvo

Objavljeno: 12.09.2018.2018-09-12 12:57

Ističe: 30.09.2018

Pregleda: 715

Facebook Twitter Share on LinkedIN Share on Google+ Preporuci na Viberu

Uslovi:

Opis posla:

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

Važna napomena

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

Prijavi se preko sajta

[dynamichidden recipient-email "CF7_get_custom_field key='_application'"]

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvoljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx, xls, xlsx, jpg. Svaki pojedinačni fajl ne smije biti veći od 8 MB.

Copyright. Sva prava zadržana. Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici sa koje je sadržaj preuzet.