Ovaj oglas je istekao

Farmaceutski tehničar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SimpleX Human Resource Managment

Kategorija: Zdravstvo

Ističe: 27. 5. 2022.

Pregleda: 1813

Naš klijent je privatna zdravstvena ustanova koja preko 10 godina stručno i pažljivo brine o pacijentima. Njeguje porodičnu tradiciju i topao i profesionalan odnos unutar tima sa mnogo međusobne podrške i poštovanja. U banjalučkom naselju Starčevica otvara još jednu, novu apoteku i dvije pozicije farmaceutskog tehničara. Ako želite svoju karijeru graditi u timu kome je vrhunska usluga prioritet, a harmonija, usavršavanje i optimalan odnos između karijere i privatnog života glavni cilj, javite se da porazgovaramo o mogućoj saradnji na poziciji:

(2 izvršioca)
Banja Luka

Opis posla:

  • Komunicira sa pacijentima pri izboru i upotrebi medicinskih sredstava, dijagnostičkih i kontrolnih aparata, te svih farmaceutskih proizvoda koji su zakonom dozvoljeni za izdavanje farmaceutskim tehničarima,
  • Podržava kolege i prihvata njihovu pomoć sa ciljem što boljeg ishoda za pacijenta,
  • Učestvuje u izradi magistralnih preparata,
  • Kontinuirano se profesionalno usavršava,
  • Primjenjuje naučeno u praksi, sarađuje i pokazuje poštovanje prema svim članovima tima,
  • Dijeli relevantne informacije,
  • Doprinosi postizanju zajedničkih ciljeva,
  • Brine o zalihama i zaprimanju farmaceutskih roba i pomoćnog materijala,
  • Za svoj rad odgovoran je rukovodiocu apoteke.

Uslovi:

  • SSS zvanje farmaceutski tehničar IV stepen,
  • Položen stručni ispit za zvanje farmaceutski tehničar,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Opšta zdravstvena sposobnost.

Šta da očekujete

  • Dugoročno i sigurno zaposlenje,
  • Stimulativna i redovna primanja,
  • Radno vrijeme u dvije smjene 37,5 sati sedmično
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent,
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Ako smatrate da ova pozicija odgovara Vama, pošaljite prijavu putem opcije “PRIJAVITE SE” do 27.05.2022.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Lokacija: Banja Luka

Broj izvršilaca: 2

Datum objave: 12.05.2022.

Trajanje oglasa: 15 dana (ističe 27.05.2022.)