Ovaj oglas je istekao

Finansijski stručnjak/Menadžer i Vozač/Šofer

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: HD Razvoj d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 16. 12. 2022.

Pregleda: 2087

Finansijski stručnjak / menadžer

OPIS POSLA:

Finansijski menadžer je odgovoran za različite poslove sa valutom i kapitalom kompanije, rukovanje bankovnim poravnanjima, gotovinskim primanjima i isplatama, upravljanje gotovinom na zalihama i raznim kuponima. Registruje gotovinski račun i dnevnik bankovnih depozita. Vodi računa i čuva relevantne pečate, prazne priznanice i prazne čekove i razne druge dragocjenosti.

Odgovoran je za izradu mjesečnog izveštaja o prilivu i odlivu kapitala. Odgovoran je za sekretara preduzeća, vođenje dosijea, obradu dokumenata, partijske i masovne, administrativnu logistiku i druge dnevne poslove.

  • Finansijsko planiranje i predviđanje,
  •  Upotreba kapitala,
  •  Savjetovanje pri donošenju poslovnih odluka,
  •  Priprema finansijskih izveštaja,
  •  Budžetiranje i planiranje,
  •  Mjerenje i kontrola rezultata,
  •  Analiza finansijskih aktivnosti i sprovođenje odgovarajućih aktivnosti na osnovu analize,
  •  Finansijsko modeliranje,
  •  Poboljšanje kontrole troškova.

USLOVI:

  •  Obavezna viša ekonomoska stručna sprema (diplomirani ekonomista)
  •  Obavezno znanje engleskog jezika
  •  Minimum 3 godine iskustva rada na sličnoj poziciji (poželjno rad u firmi)
  •  Aktivan rad na računaru
  •  Tačnost, preciznost, brzina, visok nivo pažnje na detalje
  •  Kooperativnost i ekstrovertnost

Vozač / Šofer

OPIS POSLA:

Vozač je odgovoran za transport poslodavca ili klijenata na željene lokacije. Vrši konsultacije sa mapama ili navigacionim uređajima za željene rute, provjera radio ili online prometa i vremenskih izvještaja za lokacije polaska i odredišta. Vozači savjetuju poslodavca ili putnika o potencijalnim ili postojećim nepovoljnim uvjetima i predlažu alternativne rute ili prilagođavanje vremena putovanja.

Održavanje čistoće vozila direktno ili indirektno preko servisnih kompanija. Odgovoran za pregled unutrašnjih i vanjskih električnih i mehaničkih komponenti, održavanje pritiska u gumama i održavanje nivoa goriva na adekvatnim nivoima. Pribavlja, čuva i predaje sve račune poslodavcu i osigurava da su izdaci odobreni prema uslovima službe za zapošljavanje. Vozači također mogu biti odgovorni za vođenje pisanih putnih dnevnika koji sadrže kilometražu, lokacije, vrijeme putovanja, radno vrijeme, unose usluga vozila i račune.

USLOVI:

  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije
  • Spreman na medjunarodnu vožnju i po potrebi prekovremeni rad
  • Adekvatno važeći pasoš
  • Odgovoran, sposoban, i po potrebi brz vozač sa iskustvom u sličnimposlovima
  • Društven, prijatan, kooperativan i ekstrovertan

O NAMA:

HD Razvoj d.o.o. je međunarodna kompanija osnovana u Sarajevu. Preduzeće se uglavnom bavi aktivnostima promocije poslovanja i međunarodnog ekonomskog i trgovinskog poslovnog savjetovanja. Trenutno se glavna djelatnost kompanije nalazi u Šangaju, Kina, (Bosna i Hercegovina, Srbija, Hrvatska u regionalnom smislu), sa glavnim ciljem povezivanja Evrope i Kine.

Ukoliko ste zainteresovani za dinamično, interesantno i novo iskustvo, kao i da nam pomognete u našem globalnom cilju, Vašu prijavu pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom za koju poziciju se prijavljujete.