Ovaj oglas je istekao

Firmopisac

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Grafix d.o.o

Kategorija: Ostalo

Ističe: 5. 10. 2021.

Pregleda: 18265

Štamparija Grafix je osnovana 01.12.2003 godine u Banjaluci. Od tada uspješno radimo i težimo da svojim znanjem, kvalitetom ispunimo sve zahtjeve tržišta u rangu malih i srednjih tiraža. Zbog ukazivanja potrebe za novim uposlenicima raspisujemo konkurs za sljedeće radno mjesto:

Firmopisac

Opis radnog mjesta:

  • Radnik je potreban u digitalnoj štampi na poslovima firmopisa, dorade, montaže, ljepljenje folija, sastavljenje reklama
  • Pozicija je prilagođena muškoj osobi

Od kandidata očekujemo :

  • Motivisanost i usmjerenost na rad i ostvarivanje zajedničkih rezultata
  • Spremnost na rad u timu
  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije uslov
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na učenje u postavljanju reklama, brendiranju vozila, poslovnih prostora i slično.

Nudimo:

  • Rad u kompaniji koja uspješno posluje 16 godina
  • Redovna primanja uz prijavu
  • Dinamičan i zanimljiv posao u uspješnom tim

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”. Informacije na broj telefona 065/525-528, kontakt osoba Zlatan.