Ovaj oglas je istekao

Građevinski tehničar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KOTO D.O.O. BANJA LUKA

Kategorija: Ostalo

Ističe: 17. 8. 2022.

Pregleda: 2086

Privredno društvo za izgradnju, obnavljanje i rekonstrukciju građevinskih objekata

KOTO D.O.O BANJA LUKA traži :

Građevinskog tehničara (m/ž)

1 izvršilac

Uslovi:

  •  Obrazovanje: minimum SSS ;
  •  Izražene organizacione sposobnosti, sposobnost samostalnog rada, rada u timu i rada pod pritiskom ;
  •  Sposobnost izvršavanja radnih zadataka u kratkim rokovima ;
  •  Poznavanje programa: Auto Cad, MS Office ;
  •  Poznavanje engleskog jezika je poželjno ;
  •  Poznavanje važećih zakona i pravilnika ;
  •  Zdravstveno sposoban za rad na visini ;
  •  Vozačka dozvola B Kategorije.

Opis posla:

  •  Asistencija šefu gradilišta i koordinacija i praćenje rada zaposlenih na gradilištu ;
  •  Interna komunikacija na gradilištu sa Naručiocem i nadzornim organom ;
  •  Sprovođenje definisanih aktivnosti po nalogu šefa gradilišta ;
  •  Izvođenje radova na objektima visokogradnje ;
  •  Priprema internih Izveštaja o dinamici projekta i praćenje realizacije ugovora ;
  •  Koordinacija aktivnosti na gradilištu u dogovoru sa licem za bezbjednost ;
  •  Organizuje i izvodi radove u skladu sa dokumentacijom sistema menadžmenta kvalitetom i pravilima struke ;
  •  Analitičnost i sposobnost rješavanja problema ;
  •  Kontrola tehnologije izgradnje i kontrola planiranih troškova.

Nudimo:

  •  Rad u dinamičnom okruženju;
  •  Redovnu zaradu;
  •  Mogućnost napredovanja i usavršavanja;
  •  Mogućnost implementacije svih dobrih ideja;
  •  Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, nakon probnog perioda od 3 mjeseca prelazi se na neodređeno vrijeme.

NAPOMENE:
Rok za podnošenje prijava u formi CV je 15 dana od dana objavljivanja, putem opcije “PRIJAVITE SE”

U naslovu mail-a navesti puno ime i prezime i poziciju za koju se konkuriše.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.