Ovaj oglas je istekao

Higijeničar (M/Ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SOKOL održavanje d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 3. 12. 2022.

Pregleda: 2329

O nama:

SOKOL održavanje d.o.o. stoji za cjelogodišnji čist i lijep izgled zgrada i površina! Mi nudimo sigurnost, pouzdanost i višedecenijsko iskustvo u sektoru održavanja sa evropskog tržišta. Zbog naše nove lokacije u Banja Luci zapošljavamo jednog radnika za održavanje u tom regionu.

Lokacija posla: Ugostiteljski objekti u Banja Luci

(Četvorosatno radno vrijeme)

Opis poslova koje vršimo za naše ugostiteljske klijente:

  •  Mašinsko i ručno čišćenje objekata iznutra (ugostiteljske prostorije i toalet) i spolja (stakla)
  •  Obavljanje pomoćnih poslova i pripremnih poslova u vezi obavljanja osnovnih poslova

Uslovi rada:

  •  Četvorosatno radno vrijeme
  •  Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  •  Stabilne i atraktivne prihode (redovna isplata plate)
  •  Edukacija i uvođenje u posao

Potrebna znanja i iskustvo:

  •  NKV, potrebno radno iskustvo u održavanju objekata
  •  Potrebno znanje i radno iskustvo u rukovanju mašinama za održavanje higijene
  •  Marljivost, organizovanost i predanost poslu
  •  Ljubaznost i profesionalnost u komunikaciji sa klijentima
  •  Sklonost timskom radu i samostalnom radu
  •  Vozačka dozvola B kategorije ili lokacija u Banja Luci

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”
ili direkt putem e-mail na: [email protected]