Ovaj oglas je istekao

Informatičar / Programer

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 11. 6. 2022.

Pregleda: 1816

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

Informatičar / programer

(1 izvršilac)

Opis posla:

  • Održavanje i servisiranje računarske, mrežne i telefonske opreme.
  • Održavanje postojećih i kreiranje novih programskih riješenja u procesu proizvodnje.
  • Izrada i objavljivanje promotivnih materijala na društvenim mrežama.

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo u navedenim oblastima.
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Prijave slati putem opcije ” PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,

Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.