Banjaluka.com

Internet marketing specialist

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: RSA GAMING d.o.o. - Admiral Bet

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 21. 6. 2024.

Pregleda: 1397

RSA GAMING d.o.o. – Admiral Bet

Internet marketing specijalist

Za rad na poziciji „Internet marketing specialist“ u dinamičnoj, inovativnoj, modernoj i ozbiljnoj multinacionalnoj kompaniji potrebna nam je osoba sledećih karakteristika:

  •  Sistematičnost,inicijativa i organizovanost.
  •  Komunikativnost i spremnost na timski rad.
  •  Visok nivo pismenosti,proaktivnosti i kreativnosti.
  •  Analitičnost i odgovornost.
  •  Orjentisanost na detalje.

Opis posla:

  •  Učestvovanje u planiranju i realizaciji marketinških planova i kampanja.
  •  Razvoj kompanijskog sadržaja u skladu sa aktuelnostima.
  •  Kreiranje i plasiranje sadržaja za društvene mreže,sportskog i promotivnog karaktera shodno brendu i identitetu kompanije.
  •  Plasiranje sadržaja na drugim digitalnim kanalima komunikacije.
  •  Analiza rezultata kampanja i prilagođavanje strategija radi postizanja što boljih rezultata.
  •  Praćenje trendova i inovacija u digitalnom marketingu.
  •  Koordinacija sa kreativnim timom.

Opšti uslovi:

  •  Da je državljanin Bosne i Hercegovine.
  •  Da je stariji od 18 godina.
  •  Da ima opštu zdravstvenu sposobnost.
  •  Da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije osuđivan.

Posebni uslovi:

  •  VI ili VII stepen stručne spreme(digitalni marketing,internet marketing…)
  •  Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  •  Poznavanje Google alata i Adobe Photoshop.
  •  Dobro poznavanje sportskih događaja i trendova.
  •  Napredno poznavanje engleskog jezika.

Zainteresovani su obavezni dostaviti sljedeću dokumentaciju:

  •  Prijava na konkurs i biografija sa opisom poslova koje je kandidat prethodno obavljao, a koju je dužan svojeručno potpisati.
  •  Kopija diplome a u slučaju da je diploma stečena u inostranstvu-dokaz o nostrifikaciji.
  •  Uvjerenje o radnom iskustvu na sličnim poslovima (ukoliko ima) izdato od strane ranijeg poslodavca.

Vaše prijave sa biografijom možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”