Ovaj oglas je istekao

Inženjer za zaštitu na radu

Mjesto: Nova Topola, Prijedor, Novi Grad

Poslodavac: ELLA TEXTILE D.O.O.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 20. 4. 2024.

Pregleda: 1823

Uspješne fabrike tekstilnih proizvoda koje su članice grupacije CALZEDONIA GROUP danas pod novim nazivom Oniverse, više od trideset godina Grupa bilježi rast u svom razvoju i naporima za širenje i stvaranje uspješne proizvodnje i brendove, te jača svoju poziciju na međunarodnom modnom tržištu,nudi svoje kolekcije isključivo u okviru svojih singl-brend prodavnica (5.000) pod nazivima Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri u čak 55 zemalja širom svijeta.

Danas posluju sa svojim proizvodnim jedinicama i na području Bosne i Hercegovine u mjestima Nova Topola,Prijedor i Novi Grad.

Zdravlje i sigurnost na radu su ključne vrijednosti naše kompanije.

Ukoliko želite da se pridružite našem timu koji svakodnevno vodi brigu o sigurnom i zdravom radnom okruženju, prijavite se na oglas za poziciju:

Područje rada: Nova Topola, Prijedor i Novi Grad.

Opis poslova:

  •  Poslovi zaštite na radu i zaštite od požara, te ostali poslovi vezani za sigurnost na radu,
  •  Vođenje evidencija radnika iz područja zaštite na radu i zaštite od požara,
  •  Stručna pomoć poslodavcu i radnicima u području zaštite na radu i zaštite od požara te saradnja sa ovlaštenim ustanovama,
  •  Evidencija mašina i uređaja, pribavljanje upotrebnih dozvola
  •  Priprema i provođenje programa osposobljavanja radnika za rad na siguran način,
  •  Učestvovanje  u stvaranju nesmetanog funkcionisanja sistema upravljanja zaštitom na radu,zajedno sa spoljinim saradnicima .
  •  Praćenje zakona i pravilnika vezanih za područje sigurnosti i zaštite na radu.

Od kandidata očekujemo :

  •  VSS – Inženjer zaštite na radu/Inženjer sigurnosti na radu ili VSS tehničkog smjera sa položenim stručnim ispitom ZNR,
  •  Poželjno posjedovanje radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  •  Izražene komunikacijske i organizacijske vještine,
  •  Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office),
  •  Vozačka dozvola B kategorije.
  •  Poznavanje engleskog jezika

Svoju prijavu možete poslati:

  •  putem opcije “PRIJAVITE SE”
  • kontakt telefon 065/146-597-oglas je otvoren do 20.04.2024.