Ovaj oglas je istekao

IT Administrator (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Sector Security doo

Kategorija: Ostalo

Ističe: 14. 10. 2021.

Pregleda: 2465

Sector Security doo, najveća domaća kompanija u oblasti privatne zaštite, zbog širenja obima posla raspisuje konkurs za prijem radnika u radni odnos s punim radnim vremenom:

IT ADMINISTRATOR (m/ž)

 sjedište Društva – Banja Luka

Opis poslova:

  • administracija Windows Server 2012 R2 okruženja, Active Directory, grupnih politika, SQL servera
  • administracija remote desktop servisa
  • administracija Antivirusnog sistema
  • administracija File servera i upravljanje privilegijama pristupa
  • administracija emaila na domenima
  • administracija sistema printanja
  • instalacija računara i ostale opreme, reinstalacija
  • ažuriranje postojećeg i implementacija novog softvera, licenciranje
  • korisnička podrška

Uslovi:

  • SSS/VSS tehničkog usmjerenja
  • visok stepen poznavanja rada na računaru
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije.

Prijave dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”  ili na adresu Siniše Mijatovića 9, Banja Luka.