Ovaj oglas je istekao

IT Tehničar

Mjesto: Banja Luka-Debeljaci

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 22. 12. 2022.

Pregleda: 1343

IT Tehničar

Opis posla:

  • Administracija Windows operativnih sistema i domenskih naloga,
  •  Administracija antivirusne i firewall zaštite, office paketa i drugih alata koji se koriste u kompaniji,
  •  Svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sistema, optimizacija i automatizacija procesa,
  •  Održavanje visokog nivoa sigurnosti na operativnim sistemima,
  •  Dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova,
  •  Preventivno servisiranje računarske i mrežne opreme, računarske periferije i mobilnih uređaja,
  •  Obavlja aktivnosti na terenu – otklanja kvarove u prodajnim jedinicama

Potrebni uslovi:

  •  SSS/VŠS/VSS
  •  Radno iskustvo: najmanje jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  •  Napredno poznavanje Windows operativnog sistema
  •  Poznavanje mrežnih tehnologija ( TCP/IP, DNS, DHCP,VPN , WiFi i drugih )
  •  Poznavanje administracije Office 365 ili sličnih alata
  •  Dobro poznavanje računarskog hardvera
  •  Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Poželjno ali ne i presudno:

  •  Poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V)
  •  Poznavanje Vmware orkuženja

Nudimo:

  •  Dinamično poslovno okruženje
  •  Timski rad
  •  Redovna i stimulativna primanja,
  •  Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se
javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.