Ovaj oglas je istekao

Knjigovođa sa iskustvom (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Centrum Trade

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 7. 7. 2019.

Pregleda: 2615

Opis posla:

  • Samostalna izrada eksternih finansijskih, statističkih i poreskih izvještaja
  • Izrada internih finansijskih izvještaja
  • Praćenje i usklađivanje rada Društva sa odredbama računovodstvenih i poreskih propisa
  • Izrada, praćenje i usklađivanje analitičkih evidencija
  • Obračun plata radnika
  • Saradnja sa komercijalnim bankama i priprema potrebne dokumentacije
  • Aktivna saradnja sa regulatornim i kontrolnim organima (Ministarstvo finansija RS, Poreska uprava RS,
  • Uprava za indirektno oporezivanje BiH, eksterni revizori i drugi.)

Potrebni uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema
  • Poželjno posjedovanje sertifikata za stečeno profesionalno zvanje – sertifikovani računovođa
  • 5 godina radnog iskustva u samostalnom sastavljanju finansijskih izvještaja
  • Odlično poznavanje rada na računaru, posebno naprednih tehnika MS Excela i Worda, potrebnih za analizu, kontroling i finansijsko izvještavanje
  • Odlično i ažurno poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa
  • Iskustvo u robno materijalnom knjigovodstvu
  • Iskustvo rada u trgovačkom privrednom društvu
  • Iskustvo u pisanju i uspostavljanju internih pravila i procedura
  • Preciznost, analitičnost i tačnost u radu
  • Timski rad

Mjesto obavljanja posla: Banjaluka (Zalužani)

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate potrebne uslove, molbu sa biografijom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom “Prijava za posao –Knjigovođa”.

Svi kandidati koji uđu u uži izbor, prije razgovora za posao, proći će obavezan test praktičnih znanja iz oblasti računovodstva i poreskih propisa.

Nepotpune prijave se neće uzimati u obzir.

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.