Ovaj oglas je istekao

Knjigovodstveno-administrativni radnik

Mjesto: Nova Topola, Gradiška

Poslodavac: NTS Soft doo

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 18. 7. 2021.

Pregleda: 4936

NTS je kompanija koja razvija i isporučuje softverska rješenja za podršku upravljanju u transportu i logistici. Kompanija posluje regionalno od 2006. godine i zapošljava preko 50 radnika. Sva svoja rješenja kreira, proizvodi, isporučuje i održava u sopstvenoj režiji. Radi širenja poslovanja, kompanija NTS SOFT D.O.O. traži kandidate za poziciju:

Opis posla:

  • Knjiženje i kontrola poslovne dokumentacije i poslovnih promjena (ulazni računi, izvodi banaka, blagajna…)
  • Usaglašavanje sa kupcima i dobavljačima (IOS obrasci)
  • Kontrola ulaznog i izlaznog PDV-a
  • Evidencija i obračun putnih naloga
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Drugi knjigovodstveni poslovi u skladu sa pozicijom i povjerenim zadacima

Uslovi:

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima
  • IV – VII stepen stručne spreme ekonomske struke
  • Poznavanje rada na računaru i programa MS Office paketa (Excel, Word)

Od vas očekujemo:

  • Sistemski i analitički pristup zadacima;
  • Tačnost i odgovornost;
  • Pozitivan stav i komunikativnost;
  • Profesionalnost;
  • Timski duh.

Ukoliko u tekstu iznad vidite sebe, pošaljite nam vašu radnu biografiju putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.