Ovaj oglas je istekao

Kuhar i pomoćni radnici u kuhinji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Restoran „APPETITO“

Kategorija: Uslužne djelatnosti

Ističe: 28. 9. 2022.

Pregleda: 2013

Ekskluzivni ugostiteljski objekat i restoran „APPETITO“ traži odgovorne osobe za rad na pozicijama:

KUHAR I POMOĆNI RADNICI U KUHINJI

6 izvršilaca

Opis radnog mjesta:

  •  Pripremanje toplih i hladnih jela
  •  Odabir, preuzimanje i priprema namirnica
  •  Poštivanje recepata i količinskih normativa za upotrebu pojedinih namirnica u obrocima
  •  Poštivanje  visokih higijenskih standarda i vođenje brige o higijeni i čistoći prostora i sredstava s kojima se radi
  •  Vođenje brige o skladištenju nepotrošenih namirnica i kontrola zaliha

Uslovi:

  •  Poželjna završena Ugostiteljsko-turistička škola smjer kuhar
  •  Poželjne dodatne edukacije iz kulinarstva
  •  Prednost je iskustvo u radu u restoranima/hotelima
  •  I ako nemate radno iskustvo dovoljno je da ste komunikativni, profesionalni, otvoreni, timski igrač i imate volju za radom

Zaposlenima nudimo:

  •  Redovna primanja (po dogovoru)
  •  Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  •  Rast plate proporcionalno zalaganju
  •  Zdravu i opuštenu radnu sredinu

Dodatne informacije na telefon 066/043-043 (Dejan)

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”