Ovaj oglas je istekao

Logističar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: AUTO DE-MI

Kategorija: Ostalo

Ističe: 14. 7. 2022.

Pregleda: 2355

„Auto DE-MI“ raspisuje konkurs za mjesto:

LOGISTIČAR

Opis radnog mjesta:

  • Kontroliše tok prijema i isporuke robe
  • Praćenje narudžbi putem računarskog sistema
  • Analiza i optimizacija zaliha robe po prodajnim jedinicama
  • Popis robe po poslovnicama
  • Sudjelovanje u otvaranju prodajnih jedinica
  • Praćenje kretanja vozila putem GPS sistema
  • Praćenje troškova vozila (gorivo, servis) i analiza istih
  • Kontrola racionalnog korištenja svih poslovnih sredstava
  • Redovni obilasci i kontrola prodajnih mjesta i zaposlenih

Posebne vještine:

  • Dobre organizacijske vještine
  • Sposobnost logičkog i analitičkog razmišljanja
  • Visok nivo odgovornosti, pouzdanosti, preciznosti i tačnosti u radu
  • Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  • Odlično poznavanje rada na računaru Office paket
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Potvrda o nekažnjavanju

Nudimo:

  • Izazovno i dinamično radno okruženje
  • Mogućnost za daljnji profesionalni razvoj
  • Stimulativna primanja uz dodatne bonuse

Dodatne informacije na telefon 065/699-538 ili 051/450-201 a sve prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE” ili dostaviti direktno na adresu:

DE-MI Promet doo

Veljka Mlađenovića 12

78 000Banja Luka