Ovaj oglas je istekao

Magacioner u magacinu trgovačke robe

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Wolf Bikes d.o.o. (Capriolo BiH)

Kategorija: Ostalo

Ističe: 5. 5. 2021.

Pregleda: 1924

Zbog proširenja kapaciteta, Wolf Bikes d.o.o. (Capriolo BiH) traži radnika na poziciji:

Opis posla:

  • Zaprimanje i izdavanje robe
  • Pomoć pri utovaru robe
  • Deklarisanje i pakovanje robe
  • Vođenje materijalne evidencije
  • Popisivanje robe

Sposobnosti:Planiranje rokova

  • Praćenje tokova kretanja roba kroz magacin
  • Timski rad
  • Prilagođenost radu u sezonskoj firmi

Uslovi:

  • Radno iskustvo: Minimalno 3 godine na ovakvim poslovima ili dobro objašnjenje kako kandidat misli da poseduje iskustvo na tom polju

Potrebne vještine:

  • Opšto znanje rada na računaru
  • Vrlo dobro poznavanje MSO Excel-a
  • Bazično znanje engleskog jezika
  • Dobro upravljanje elektro viljuškarom
  • Dobro manipulisanje robama u ograničenom prostoru
  • Rad u srednje-visoko regalnom magacinu

Stručna sprema:

  • SSS

Vašu prijavu pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili prijavu izvršite putem linka na Wolf Bikes sajtu.