Ovaj oglas je istekao

Majstor na održavanju postrojenja

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Colorit d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 21. 5. 2024.

Pregleda: 65

Colorit d.o.o, Banja Luka je vodeći proizvođač unutrašnjih boja, građevinskih ljepila, fasada, fasadnih boja i lazura u BiH, sa tendencijom širenja svoje prodaje na cijelom tržištu BiH, ali i EU. Mi smo savremena, odgovorna i stabilna kompanija. Kvalitet koji smo stvorili i koji stvaramo, rezultat je visokih ciljeva i iskrenog nastojanja. Zato nam je potreban iskusni i samostalni kućni majstor koji će doprinijeti našem timu i kvalitetu kojem težimo na svm poljima. Ako imate vještine za popravake i održavanja i želite raditi u dinamičnom okruženju, pozivamo vas da se prijavite za poziciju:

MAJSTOR NA ODRŽAVANJU POSTROJENJA

Opis posla:

  •  Izvođenje manjih popravki i održavanje unutrašnjeg fabričkog prostora.
  •  Praćenje i održavanje radne opreme i alata.
  •  Saradnja sa ostalim sektorima u cilju poboljšanja radnih uslova.

Od kandidata očekujemo:

  •  Iskustvo u održavanju i popravkama.
  •  Znanje rukovanja alatima i opremom.
  •  Dijagnostifikovanje kvarova i angažovanje na pronalasku rješenja.
  •  Razumijevanje električnih sistema.
  •  Sposobnost rada samostalno i u timu.
  •  Pouzdanost, odgovornost i marljivost.

Nudimo:

  •  Konkurentnu platu.
  •  Jasno definisano radno vrijeme.
  •  Korišćenje tehnologije i opreme za olakšavanje poslova.
  •  Mogućnost profesionalnog razvoja kroz edukacije i obuke.
  •  Dinamično radno okruženje u uspješnom i složnom timu.
  •  Povlastice za zaposlene, uključujući popuste na naše proizvode.
  •  Rad u stabilnoj kompaniji koja postoji 27 godina.

Ako smatrate da ispunjavate ove zahtjeve i želite biti dio našeg tima, pošaljite svoju biografiju putem opcije “PRIJAVITE SE” do 21.6.2024.