Ovaj oglas je istekao

Marketing manager

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Sector Security

Kategorija: Marketing, PR

Ističe: 7. 12. 2019.

Pregleda: 3859

Sector Security doo, najveća domaća kompanija u oblasti privatne zaštite, zbog širenja obima posla raspisuje konkurs za prijem radnika u radni odnos s punim radnim vremenom:

Marketing manager (m/ž), 1 izvršilac

Opis posla:

  • priprema i implementacija marketinških planova;
  • istraživanje, analiza i ispitivanje tržišta;
  • planiranje i implementacija oglašivačkih aktivnosti (ATL, BTL, PR, digital);
  • planiranje i organizacija prezentacija i evenata;
  • saradnja sa dizajnerima u izradi promotivnih materijala;
  • ažuriranje web stranice kompanije;
  • vođenje naloga na društvenim mrežama.

Od kandidata očekujemo:

  • VSS;
  • iskustvo na istim ili sličnim pozicijima minimalno 2 godine;
  • odlično poznavanje rada na računaru;
  • aktivno poznavanje engleskog jezika;
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • razvijene pregovaračke, analitičke i organizacione sposobnosti.

Nudimo:

  • mogućnost napredovanja;
  • kontinuiranu edukaciju i usavršavanje;
  • ostvarivanje stimulativnih primanja.

Kandidati su obavezni uz prijavu dostaviti kraću biografiju s fotografijom.

Prijave dostaviti putem opcije PRIJAVITE SE  ili lično na adrese: Siniše Mijatovića 9, Banja Luka.

Kandidati koji ispunjavaju navedene uslove biće pozvani na intervju.