Ovaj oglas je istekao

Mašinski inženjer za pripremu tehničke dokumentacije

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 10. 2. 2023.

Pregleda: 1591

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

(1 izvršilac)

Opis posla:

  • Rad na izradi i pripremi tehničke dokumentacije,
  • Praćenje procesa proizvodnje,
  • Izdavanje radnih zadataka neposrednim izvršiocima u proizvodnji,
  • Izdavanje radnih naloga za izvršenje radnih zadataka i potrebna stručna uputstva,
  • Kontrola izvršenja poslova u svim fazama proizvodnje,
  • Trebovanje materijala i opreme neophodne za adekvatan proces proizvodnje,
  • Učešće u izradi planova proizvodnje i radnih zadataka i unapređenja rada pogona,
  • Kontakt sa kupcima i dobavljačima.

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer mašinstva
  • Potrebno radno iskustvo u navedenim oblastima
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika

Prijave slati putem opcije ” PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,

Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.