Ovaj oglas je istekao

Medicinska sestra- tehničar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Dr Dragić

Kategorija: Zdravstvo

Ističe: 29. 11. 2019.

Pregleda: 11021

Klinika “Dr Dragić” je usko specijalizovana klinika koja je prva uvela laserske operacije vena i kapilara. Dr Dragić je hirurg sa najvećim brojem laserskih operacija vena na svijetu. Zbog proširenja kolektiva tražimo:

Medicinsku sestru- tehničara

Opis posla:

  • provođenje određenih dijagnostičkih i terapijskih postupaka
  • njega pacijenata
  • vođenje dokumentacije

Od Vas očekujemo:

  • Dobre komunikacijske vještine
  • Strpljivost i osjetljivost za ljudske probleme
  • Odgovornost
  • Spremnost na timski i samostalan rad

Ukoliko ste zainteresovani prijavite se putem opcije “PRIJAVITE SE”.