Banjaluka.com

Mehaničar

Mjesto: Nova Topola – Gradiška

Poslodavac: ELLA TEXTILE D.O.O.

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 23. 5. 2024.

Pregleda: 202

ELLA TEXTILE DOO, NOVA TOPOLA-GRADIŠKA, članica grupacije CALZEDONIA GROUP, više od trideset godina Calzedonia Grupa bilježi rast u svom razvoju i naporima za širenje i stvaranje uspješne proizvodnje i brendove, te jača svoju poziciju na međunarodnom modnom tržištu.

Danas Grupa nudi svoje kolekcije isključivo u okviru svojih singl-brend prodavnica (5.000) pod nazivima Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri u čak 55 zemalja širom svijeta.

Raspisuje oglas za poziciju:

Mehaničar

Opis posla:

  •  tekuće i preventivno održavanje savremenih mašina u proizvodnji tekstila
  •  uvođenje novih mašina i tehnologija u proces proizvodnje,
  •  obučavanje radnica za otklanjanje jednostavnijih uzroka zastoja mašina,
  •  usvajanje novih tehnologija i zahvata zbog potrebe posla,
  •  rukovanje mašinama na propisan i siguran način,

Uslovi:

  • SSS mašinskog ili elektro smjera
  • Poželjno je znanje mehanike i elektronike
  •  Poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Prevoz, topli obrok obezbjeđen kod poslodavca.
Nudimo Vam mogućnost fiksne zarade plus stimulativna primanja.

Svoje podatke možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

ili na adresu preduzeća Ella Textile doo, Agroindustrijska zona bb, Nova Topola
telefon za informacije 065/146-597

Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.