Ovaj oglas je istekao

Menadžer prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SoftNET d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 25. 9. 2021.

Pregleda: 3067

SoftNET d.o.o. Sarajevo – Podružnica Banja Luka, raspisuje konkurs:

 MENADŽER PRODAJE:

Opis posla:

  • Povećanje prodaje i odgovornost za rezultate prodaje,
  • Planiranje marketinških kampanja i aktivnosti,
  • Analiza prodaje i pripremanje izvještaja,
  • Saradnja i koordinacija aktivnosti sa drugim kanalima prodaje,
  • Sistematsko vođenje prodajne dokumentacije,
  • Administativni poslovi iz oblasti prodaje
  • Po potrebi rad u drugim sektorima

Uslovi radnog mjesta:

  • SSS/VS/VSS poželjno  ICT smjera,
  • Iskustvo u oblasti prodaje,
  • Poznavanje telekomunikacijskih tehnologija
  • Poznavanje BH tržišta i tržišta u regionu,
  • Odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti, sposobnosti kreativnog razmišljanja,
  • Fokusiranost na rezultate prodaje,
  • Sposobnost istovremenog rada na više projekata,
  • Odlično poznavanje engleskog jezika,
  • Odlično poznavanje standardnih Office aplikacija,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo Vam:

  • Rad u mladom i perspektivnom okruženju i timsku podršku,
  • Redovna i stimulativna primanja bazirana na obostranom uspjehu,
  • Mogućnost kontinuirane edukacije i napredovanja.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno, niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, vjeroispovijest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Biće kontaktirani samo kandidati/kandidatkinje koji uđu u uži izbor!

Zainteresovani kandidati Motivaciono pismo i CV sa fotografijom mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Oglas će biti otvoren mjesec dana od datuma objave.