Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Menadžer prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: M.P.S. Impex d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Objavljeno: 2022-10-2727. 10. 2022.

Ističe: 26. 11. 2022.

Pregleda: 1652

Pridružite se našem timu prodaje!

M.P.S. Impex d.o.o. Banja Luka je distributer brendova iz proizvodnog programa Euro Lab d.o.o. (www.eurolabbl.com).
Ukoliko želite da budete dio našeg tima, prijavite se na sljedeće radno mjesto:

MENADŽER PRODAJE

Grad: Banja Luka

1 izvršilac

OPIS POSLOVA:

1.Organizacija i upravljanje prodajom:

  •  Implementacija planova prodaje i analiza ispunjenosti istih (mjesečnih, godišnjih);
  •  Analiza rezultata prodaje na sedmičnom i mjesečnom nivou;
  •  Unaprijeđenje prodaje i kontinuiran kontakt sa kupcima;
  •  Praćenje pozicioniranja, izloženost artikala i proširenje asortimana kod kupaca;
  •  Kontrola i naplata potraživanja;
  •  Identifikacija i prevencija potencijalnih problema koji bi mogli ugroziti realizaciju.

2. Organizacija i upravljanje prodajnim timom;

  • Kreiranje i kontrola ruta obilazaka komercijalista;
  •  Svakodnevna komunikacija i podrška komercijalistima na terenu;
  •  Nadgledanje i usmjeravanje prodajnog tima;
  •  Aktivan rad na razvoju, obuci i motivaciji tima kojim upravlja;
  •  Regrutacija novih članova tima po potrebi.

3. Aktivna saradnja sa svim sektorima preduzeća.

4. Redovno izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima.

USLOVI:

  •  VSS;
  •  Radno iskustvo u prodaji, na istim ili sličnim poslovima;
  •  Iskustvo u upravljanju ljudima;
  •  Posjedovanje organizacionih sposobnosti, komunikacijskih vještina;
  •  Spremnost na timski rad i prodajna orijentacija u radu;
  •  Posvećenost poslu, srčanost, istrajnost;
  •  Poznavanje rada na računaru (MS Office, napredni nivo)
  •  Vozačka dozvola B kategorije.

NUDIMO VAM:

  •  Rad u dinamičnom okruženju;
  •  Priliku za razvoj i učenje;
  •  Stimulativna primanja u skladu sa rezultatima.

Prijave slati najkasnije do 26.11.2022. godine putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kontakt telefon: 051 201 597 ili 201 601 (od 08-16h).

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor za posao.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI