Ovaj oglas je istekao

Montažer liftova

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: TRI BEST d.o.o.

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 23. 5. 2019.

Pregleda: 2162

„TRI BEST“ d.o.o., Ramići bb, Banjaluka, preduzeće za projektovanje, proizvodnju, usluge, trgovinu i zastupanje, bavi se projektovanjem, proizvodnjom, montažom i servisom liftova u oblasti metalske industrije, zbog proširenja svojih aktivnosti, raspisuje Oglas za prijem u radni odnos:

Montažer liftova – više izvršilaca

Opis radnog mjesta

  • Obavlja poslove montaže liftova, uz obavezno planiranje i izvještavanje o urađenom;
  • Svakodnevno obavlja sve predradnje za pripremu radnog mjesta (priprema i postavljanje alata);
  • Na osnovu tehničke dokumentacije obavlja poslove na instaliranju mašina i uređaja,
  • Vrši popravak mašina i uređaja;
  • Obavlja poslove prema procedurama i uputstvima i po nalogu neposrednog rukovodioca.

Opšti uslovi

  • Srednja stručna sprema, smjer Elektro ili mašinski (III ili IV – stepen)
  • vozačka dozvola.

Posebni uslovi

  • Samostalnost u radu, samoinicijativnost, organizacione sposobnosti.

Nudimo Vam:

  • Radni odnos na određeno vrijeme.

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na broj tel. 051/394-076.