Ovaj oglas je istekao

Monter GPS uređaja na terenu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: NTS SOFT D.O.O

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 9. 7. 2021.

Pregleda: 2522

NTS je regionalna kompanija koja od 2006. godine razvija i isporučuje kompletna softverska rješenja za upravljanje i optimizaciju u transportu i logistici, na tržištima Bosne i Hercegovine, Crene Gore, Srbije, Hrvatske, Slovenije i Albanije. Pratimo globalne trendove i težimo da budemo pioniri kada je u pitanju korišćenje inovativnih tehnologija i njihova primjena u oblasti upravljanja i kontrole rada voznog parka, transporta i logistike. Kompanija NTS SOFT D.O.O raspisuje oglas za sledeće radno mjesto:

Opis poslova:

  • Ugradnja telematskih uređaja u putnička i teretna vozila;
  • Ugradnja raznih senzora u putnička, teretna i priključna vozila;
  • Ugradnja i testiranje najnovijih IoT (Internet of Things) tehnologija;
  • Pružanje podrške klijentima pri organizaciji ugradnje i servisa;

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje srednja stručna sprema;
  • Vozačka dozvola;
  • Poželjno radno iskustvo u auto elektronici (ugradnja auto alarma, održavanje auto- elektro instalacija);
  • Poželjno radno iskustvo u komunikaciji sa klijentima;
  • Aktivan rad na računaru (email, Office);

Od vas očekujemo:

  • Sistemski i analitički pristup zadacima;
  • Tačnost i odgovornost;
  • Pozitivan stav i komunikativnost;
  • Profesionalnost;
  • Timski duh.

Obezbijedili smo vam odlične uslove za rad, mogućnost dugoročnog zaposlenja, obučavanje i usavršavanje, prijatno okruženje, i napredovanje u skladu sa poslovnim uspjesima. Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite nam vašu radnu biografiju putem opcije “PRIJAVITE SE”.