Ovaj oglas je istekao

Monter namještaja

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Masiv Stil

Kategorija: Ostalo

Ističe: 2. 1. 2024.

Pregleda: 1927

Preduzeću MASIV STIL, koje je osnovano 1980.godine sa sjedištem u Maglajanima, potreban je radnik sa prethodnim radnim iskustvom na mjestu

u proizvodnji pločastog namještaja i vrata.

Opis poslova:

  • Vožnja, dostava i montaža namještaja
  • Samostalnost pri montaži na terenu i sklapanju namještaja
  • Rad na terenu
  • Ostali poslovi montera namještaja

Uslovi:

  • SSS
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno, ali nije neophodno
  • Vozačka dozvola B i C kategorije
  • Snalažljivost na montaži i odgovornost i ozbiljnost za poslove koje radi

Preduzeće nudi:

  • Stalan posao sa probnim radom u trajanju od 7 dana,
  • Radno vrijeme organizovano samo u prvoj smjeni, svaka druga subota radna, nedjelja neradna,
  • Dobre finansijske uslove,
  • Dopunsko osiguranje,
  • Obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • Plaćen prevoz.

Biografije slati putem opcije PRIJAVITE SE

ili na telefon 066 401 601

ili na adresu preduzeća Masiv Stil, Maglajani bb, 78250 Laktaši.