Ovaj oglas je istekao

Monter pločastog namještaja i lakirer

Mjesto: Mrkonjić Grad

Poslodavac: Drvna galanterija ''Blagoje''

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 12. 2. 2022.

Pregleda: 1934

Monter pločastog namještaja

Opis radnih aktinosti:

  • Isporuka i montaža pločastog namještaja na adresu kupca.

Uslovi:

  • SSS – poželjno stolarskog/tehničkog usmjerenja,
  • Samostalnost na poslovima montiranja namještaja,
  • Poželjno najmanje 1 godina iskustva na izradi i montaži pločastog namještaja,
  • Položen vozački ispit B, poželjno C kategorije,
  • Spremnost za rad na terenu,
  • Potrebna stručnost, preciznost, samostalnost,odgovornost, marljivost, kreativnost.

Lakirer/Farber

Opis posla:

  • Poslovi pripreme podloga za bojanje
  • Lakiranje

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS ili zanat,
  • Radno iskustvo neophodno

Vaše biografije možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”