Ovaj oglas je istekao

Operater korisničkog servisa

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Euro-Express d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 17. 7. 2022.

Pregleda: 2739

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Operater korisničkog servisa (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Odgovara na pozive upućene od strane korisnika usluga i pruža potrebne informacije vezane za dostavu pošiljaka
  • Rješava intervencije i neuspješne dostave koje prijavljuju kuriri vezane za problematiku dostave
  • Obavještava korisnike usluga o razlozima nedostavljanja pošiljki i dogovara novi termin dostave
  • Evidentira izmjene za pošiljke u dostavi i po potrebi prosljeđuje drugim službama
  • Kreira i dostavlja eksterne i interne izvještaje prema instrukcijama nadređenog.

Opšti uslovi:

  • SSS – III ili IV stepen,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:

  • Komunikativnost,
  • Dobro razvijene organizacione sposobnosti,
  • Tolerancija na stres, brzina, uslužnost,
  • Ljubaznost, sposobnost prilagođavanja timskom radu.

Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije “PRIJAVITE SE.