Ovaj oglas je istekao

Operater na CNC glodalici / CNC strugu

Mjesto: Kotor Varoš

Poslodavac: MRD Engineering d.o.o.

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 4. 10. 2019.

Pregleda: 2594

Preduzeće MRD Engineering d.o.o. proizvodi dijelove iz oblasti mašinstva uz poštovanje visokog kvaliteta, tolerancija, rokova isporuke. U proizvodnji se primjenjuju visoki zahtjevi pripreme, proizvodnje, kontrole i pakovanja, uz primjenu znanja u svim fazama procesa rada.

Zbog prošerenja svojih aktivnosti raspisuje oglas za prijem u radni odnos na radno mjesto:

OPERATER NA CNC GLODALICI (3 i 5 osa) / CNC STRUGU

(više izvršilaca)

Opis poslova:

  • rad na CNC glodalici (3 ili 5 osa) / CNC strugu
  • Izrada visoko preciznih proizvoda
  • odgovornost za kvalitet proizvoda
  • upotrebu priručne mjerne opreme
  • praćenje proizvodnje
  • kontrola proizvoda
  • održavanje radnog mjesta

Uslovi:

Pored opštih uslova propisanih Zakonom o radu, zainteresovani kandidati treba da ispunjavaju sljedeće uslove:

  • SSS Mašinski tehničar (Obavezno iskustvo u struci)
  • Fleksibilnost (rad u dvije smjene)
  • Iskustvo u CNC glodanju (3 i/ili 5 osa) / CNC struganju (min. Godinu dana)
  • Poznavanje CNC tehnologije, mjernih i reznih alata
  • Poželjno poznavanje programiranja u SolidCAM-u
  • Sposobnost za timski rad

Nudimo Vam:

  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Kontinuirano profesionalno usavrsavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 3 mjeseca
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji

Prijave slati isključivo putem opcije “PRIJAVITE SE”.