Ovaj oglas je istekao

Operater na CNC mašini za obradu metala

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: VIS d.o.o.

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 16. 7. 2021.

Pregleda: 2737

VIS d.o.o. Banja Luka je preduzeće osnovano 1993. godine, poznato na domaćem tržištu kao jedan od najvećih proizvođača proizvoda od plastike za industriju i domaćinstvo i priznat kao pouzdan partner u mašinskoj industriji sa preko 25 godina iskustva u proizvodnji najkvalitetnijih mašinskih pozicija za klijente širom Evrope.

Ukoliko Vi želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavite se na konkurs za popunu upražnjenog radnog mjesta:

Operater na CNC mašini za obradu metala (2 izvršioca)

Opis posla:

  • obavlja radne operacije na CNC mašini za obradu metala;
  • podešava CNC mašinu za izvođenje radnih operacija prema odgovarajućim dimenzijama pozicija koje obrađuje, na osnovu tehničke dokumentacije;
  • kontroliše dimenzije i kvalitet izrade u toku i nakon procesa obrade pozicija na osnovu dokumentacije;
  • prati i kontroliše rad mašine;
  • vrši redovno održavanje mašine.

Uslovi:

  • srednja stručna sprema mašinskog ili elektro smjera;
  • poželjno poznavanje rada za CNC mašinama;
  • sposobnost čitanje tehničkih crteža;
  • fokusiranost na detalje
  • obezbjeđena interna obuka

Preduzeće VIS nudi:

  • dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani;
  • stimulativna i redovna primanja;
  • prijatan i podsticajan radni ambijent;
  • usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Prijaviti se možete putem opcije “PRIJAVITE SE”

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.