Ovaj oglas je istekao

Operater za prijem krojnih lista (Drvni centar)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: CENTRUM Trade d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 28. 5. 2021.

Pregleda: 1456

CENTRUM Trade d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Zaprimanje naloga od stolara;
  • Spremanje radnog naloga za proizvodnju;
  • Poznavanje pločastih materijala (iverala, MDF-a..); okova za namještaj – repromaterijala;
  • Iskustvo u radu sa kupcima;
  • Poznavanje sistema izrade krojne liste;

Potrebni uslovi:

  • Visoka ili srednja stručna sprema;
  • Poželjno radno iskustvo u oblasti obrade drveta;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola;

Obrazac za prijavu je obavezan i se može preuzeti na web stranici www.centrumtrade.com  ili  putem Linka. Popunjen obrazac šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE” ili dostavite u upravu prodajnog centra Zalužani. Konkurs ostaje otvoren do 28.05.2021.godine. Konkurs je za područje grada Banjaluka.