Ovaj oglas je istekao

Pomoćni radnik u zubotehničkom laboratoriju

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: FullDent d.o.o

Kategorija: Zdravstvo

Ističe: 15. 6. 2024.

Pregleda: 1619

Želite li biti dio uspješne priče? Postanite član Full Dent tima!

Full Dent je zubotehnički laboratorij iz Banja Luke koji od 2009. godine veoma uspješno odgovara na sve zahtjeve savremene rekonstruktivne i estetske stomatologije. Ključ uspjeha naše firme je uigran tim posvećenih ljudi, uz dobro definisane i razvijene procese, čime garantujemo visoke standarde usluge sa stalnim fokusom na zahtjeve klijenata.

Ako si visoko motivisana osoba usmjerena na postignuće, pozitivnog si duha i brzo se snalaziš, ti si prava osoba za naš tim. Prijavi se za posao:

Opis posla:

  • Rad na odjelu gipsa
  • Izrada gipsanih modela za zubne nadoknade
  • Priprema materijala i opreme za rad
  • Čišćenje radne površine i održavanje higijene

Kvalifikacije:

  • Srednjoškolsko obrazovanje
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama, ali nije obavezno
  • Spremnost za učenje novih tehnika i postupaka u radu
  • Pažljivost i detaljna orijentisanost
  • Timski igrač

Ukoliko ste zainteresovani za navedni posao, svoju biografiju u pismenoj formi (CV) sa fotografijom i brojem telefona, pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE”

Za više informacija o proizvodima i uslugama Full Dent-a možete posjetiti naš službeni sajt www.fulldent.ba