Ovaj oglas je istekao

Poslovođa/ Zavarivač/ Bravar/ Lakirer

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: „Novi Jelšingrad” d.o.o.

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 9. 5. 2021.

Pregleda: 1915

Na osnovu čl.Z9. Odluke o organizovanju Fabrike alatnih mašina Novi jelšingrad” doo Banja Luka donosim

OGLAS:
Za prijem u radni odnos na određeno vrijeme

1. POSLOVOĐA 1 izvršilac
2. ZAVARIVAČ 3 izvršioca
z. BRAVAR 1 izvršilac
4. LAKIRER 1 izvršilac

USLOVI: Pored opštih uslova propisanih Zakonom, kandidati treba da ispunjavaju posebne uslove: i to:

1. SSS, VŠS ILI VSS – mašinskog smjera, položen vozački ispit kat, rad na računaru

OPIS POSLA:

  • Organizacija rada unutar smjene proizvodnje
  • Osiguranje procesne i tehnološke discipline
  • Praćenje izvršenja prema planu proizvodnje i odgovornost za isporuke prema potvrđenim rokovima
  • Odgovornost za realizaciju radnih naloga
  • Saradnja sa odsjekom skladišta i kontrole
  • Osiguranje pravovremene dostupnosti resursa u proizvodnji potrebni za nesmetan rad provođenje procedura u skladu sa EN ISO 3834-2 i ISO 9001

2.KV ili VKV sa radnim iskustvom za rad na projektima za renomirane skandinavske kupce.

NUDIMO:

  • dodatne stimulacije na platu
  • sertifikaciju

3. KV ili VKV sa radnim iskustvom
4. KV ili VKV sa radnim iskustvom

Rok za podnošenje prijave je do popune radnog mjesta.
Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova iz Oglasa dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na adresu: „Novi Jelšingrad” d.o.o., Branka Perduva 10A, 78 OOO Banja Luka.