Ovaj oglas je istekao

Pravnik (M/Ž)

Mjesto: Gradiška

Poslodavac: Rapić d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 10. 12. 2022.

Pregleda: 1453

Zbog povećanog obima posla, kompanija „Rapić“ d.o.o Gradiška raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis osnovnih zaduženja:

  • Praćenje svih zakonskih i podzakonskih propisa koji regulišu poslovanje preduzeća u svim aspektima;
  • Usklađivanje regulatornih dokumenata preduzeća sa pozitivnim propisima;
  • Izrada svih unutrašnjih akata propisanih zakonom i internim odlukama, neophodnih za neometan rad preduzeća;
  • Obezbjeđivanje primjene propisa u praksi i radu preduzeća;
  • Izrada ugovora koje preduzeće sklapa, analiza sadržaja ponuđenih ugovora i davanje preporuka rukovodstvu prije preduzimanja ugovornih obaveza;
  • Zastupanje preduzeća pred sudskim i drugim organima;
  • Izvještavanje rukovodstvu;
  • Ostali poslovi iz domena pravne službe po nalogu rukovodstva, neophodni za neometano poslovanje firme u skladu sa zakonom.

Potrebni uslovi:

  • VSS, diplomirani pravnik;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlično poznavanje propisa u zemlji i propisa koji regulišu prekogranični prevoz roba u regiji i EU;
  • Visoko razvijene analitičke vještine, vještine komunikacije, organizovanja poslova i rada u timu;
  • Spremnost za rad pod pritiskom (intervencije i koordinacija aktivnosti u kratkom roku);
  • Informatička pismenost;
  • Profesionalnost u radu, odgovornost prema preuzetim obavezama;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja uz redovna primanja;
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju.

Način prijavljivanja:

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam svoju radnu biografiju na:

  • Putem opcije “PRIJAVITE SE” ili
  • poštom na adresu:

“RAPIĆ” d.o.o. Gradiška
P.J. FSH Farmofit
Rovine 36C
78 400 Gradiška

(sa naznakom “Prijava na konkurs – Pravnik”)

Broj pozicija: 1

Lokacija posla: Gradiška.

Datum objave: 28.11.2022.

Prijave se mogu dostaviti do 10.12.2022. godine.

Za dodatne informacije, obratite nam se putem telefona 051/860-213.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug biće pozvani na razgovor.