Ovaj oglas je istekao

Predavač za WordPress

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.Com - za klijenta

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 17. 4. 2024.

Pregleda: 860

Posao Banja Luka zapošljava:

PREDAVAČ ZA WORDPRESS (m/ž)

Naša agencija traži stručnog i angažovanog predavača za WordPress. Ovaj kandidat će imati priliku da dijeli svoje znanje i iskustvo u korišćenju WordPress alata sa polaznicima. Predavanja će se održavati uživo ili online.

Opis posla:

  • Pripremanje i izvođenje nastave za WordPress
  • Prilagođavanje nastavnog materijala prema potrebama polaznika
  • Priprema i organizovanje testiranja male grupe polaznika gde je svaki učenik u centru pažnje
  • Evidencija podataka o polaznicima i njihovom napretku
  • Aktivno učestvovanje u unapređenju programa obuke

Uslovi:

  • Odlično poznavanje WordPress-a
  • Osobe koje imaju iskustvo u predavačkim poslovima imaju prednost
  • Visok nivo organizacijskih sposobnosti
  • Sposobnost kvalitetnog usmenog i pismenog izražavanja
  • Kandidati koju su dostupni za predavanje u večernjim satima (od 16 do 21h)

Nudimo:

  • Honorarna zarada po satu
  • Mogućnost dodatnog usavršavanja
  • Mogućnost daljeg napredovanja i usavršavanja u drugim tehnologijama
  • Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove, te imate želju za napredovanjem i usavršavanjem u stabilnoj kompaniji, na pravom ste mjestu.

Svoju biografiju možete poslati putem opcije „PRIJAVITE SE“

Napomena: Sve prijave na ovaj oglas idu direktno Agenciji Posao Banjaluka, te Vam garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.