Ovaj oglas je istekao

PRODAVAC U MALOPRODAJNOM OBJEKTU (M/Ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: BS-Beosport

Kategorija: Ostalo

Ističe: 26. 7. 2023.

Pregleda: 1762

Beosport je kompanija sa mrežom maloprodajnih objekta koji se nalaze na najatrktivnijim – centralnim lokacijama svih većih gradova u region. Beosport je zvanični distributer velikih svjetskih brendova iz fashion, casual, street garderobe, ali, takođe i vrhunske sportske opreme.

Tražimo mlade i urbane ljude za rad u našem prodajnom objekatu u Banja Luci. Zbog povećanja obima posla za dalji razvoj i unapredjenje poslovnih aktivnosti potrebni su nam saradnici za poziciju:

Za poslovnicu:

“BS-Beosport” Banja Luka, TC Delta- 2 izvršioca

Opis posla:

  • Poznavanje i prezentovanje ukupnog asortimana robe u maloprodajnom objektu
  • Usluživanje kupaca
  • Prodaja robe iz asortimana i visok nivo usluge kupaca u skladu sa standardom kompanije
  • Učešće u aranžiranju i sortiranje robe prema konceptu izlaganja asortimana
  • Održavanje visokih standard komunikacije u radu sa potrošačima i kolegama
  • Održavanje higijene u prodajnom prostoru
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima smatraće se prednošću
  • Komunikativnost
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Sposobnost rada u timu
  • Spremnost na dužu saradnju

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.