Ovaj oglas je istekao

Proizvodnja sladoleda – sladoledžija

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Krajina klas d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 8. 4. 2023.

Pregleda: 1784

Opis posla:

  • Vrši izradu sladoleda
  • Brine se o stanju prehrambenih artikala
  • Prima i skladišti nabavljene prehrambene artikle
  • Vodi računa da se proizvodi izrade na vrijeme
  • Vodi računa o stanju vitrine za sladoled
  • Popisuje stanje vitrine i sladoleda na kraju dana

Očekujemo:

  • Posvećenost radu,
  • Timski duh,
  • Poštovanje radnih procedura i pravila,
  • Radno iskustvo poželjno ali nije neophodno,

Nudimo:

  • Obuku i mentorstvo,
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno,
  • Topli obrok,

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE”

ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Lokacija: Banja Luka