Ovaj oglas je istekao

Projektant aluminijskih / staklenih fasada (m/ž)

Mjesto: Banjaluka, po dogovoru i Njemacka

Poslodavac: Planungsbüro Sekulic, Germany

Kategorija: Ostalo

Ističe: 29. 5. 2022.

Pregleda: 1289

Opis radnog mjesta:

  • Prilagođavanje zahtjeva iz arhitektonskog projekta odgovarajućim sistemskim detaljima,
  • Priprema odgovarajućih crteža sa prijedlogom mogućih rješenja u skladu sa propisima,
  • Razrada tehničke dokumentacije za aluminijske / staklene fasade.

Uslovi:

  • VSS/SSS – arhitektura /mašinstvo/građevina,
  • Poželjno radno iskustvo u struci, ali i kandidati bez iskustva mogu da apliciraju, pod uslovom da ispunjavaju ostale uslove konkursa,
  • Odlično poznavanje rada sa AutoCAD Architecture ili slicnom CAD programu,
  • Poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu je pozeljno,
  • Visok nivo odgovornosti i pouzdanosti,
  • Samoinicijativnost i fleksibilnost u radu,

Radno mjesto je Banjaluka, po dogovoru eventualno i Njemacka.

Vaš CV nam dostavite na Mail : [email protected]  ili putem opcije “PRIJAVITE SE”