Ovaj oglas je istekao

Radnici u maloprodaji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Pekara Marcello

Kategorija: Ostalo

Ističe: 11. 8. 2023.

Pregleda: 1593

Pekara Marcello prima u radni odnos radnice u prodaji sa ili bez radnog iskustva

Opis posla:

  • Rad na kasi u pekari,
  • izdavanje računa,
  • popis robe,
  • povrat i naručivanje robe,
  • rad u pripremi proizvodnje,
  • održavanje higijene objekta.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • osnovno poznavanje rada na računaru,
  • poželjno radno iskustvo, nije uslov.

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Sve informacije možete dobiti lično u pekari Marcello u ulici Nikole Pašića br.16 ili na broj 066/790-079