Ovaj oglas je istekao

Radnici u proizvodnji

Mjesto: Nova Topola

Poslodavac: ELLA TEXTILE DOO

Kategorija: Proizvodnja

Ističe: 7. 7. 2022.

Pregleda: 3293

Кompanija CALZEDONIA GROUP proizvodna jedinica ELLA TEXTILE DOO, NOVA TOPOLA traži:

(više izvršilaca)

Opis posla:

  • Poslovi u proizvodnji, šivanje, kontrola, pakovanje.

Nudimo:

  • Radno iskustvo nije obavezno.
  • Obuka obezbjeđena kod poslodavca.
  • Prevoz obezbjeđen

Od kandidata očekujemo izražene komunikacijske vještine, odgovornost, spremnost na preuzimanje odgovornosti i sposobnost za timski rad.

CV možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”,

ili donijeti lično u prostorije firme u AGROINDUSTRIJSAK ZONA BB, NOVA TOPOLA

Кonkurs je otvoren do 07.07.2022.

Kontakt telefon 065/146-597

Više o kompaniji pogledajte na linku:

Calzedonia S.p.A. Group – Official website of Calzedonia Group