Ovaj oglas je istekao

Radnik građevinske struke (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: WILLIAMS d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 10. 7. 2019.

Pregleda: 1816

Firma “WILLIAMS” d.o.o. Banjaluka bavi se uslugom priređivanja igara na sreću u 82 kladionice širom Republike Srpske. Jedna je od najuspješnijih kompanija u oblasti sportskog klađenja. Za potrebe redovnog održavanja objekata koje podrazumijeva krečenje i razne popravke, te renoviranje i stavljanje u funkciju novoiznajmljenih prostora koje podrazumijeva molerske, gips i elektro radove raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

2 radnika građevinske struke

Opšti uslovi:

  • da je državljanin Republike Srpske, odnosno BiH
  • da je stariji od 18 godina,
  • da se protiv njega ne vodi krivični  postupak, odnosno da nije osuđivan za krivično djelo.

Opis posla:

  • molerski poslovi,
  • gips, rigips,
  • elektro radovi
  • poznavanje održavanja klima uređaja.

Nudimo Vam:

  • Odlične radne uslove u ozbiljnoj i uspješnoj kompaniji
  • Trinaestu platu
  • Plaćeno ljetovanje za sve zaposlene

Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijave sa biografijama možete dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili poštom na adresu:
Svetozara Markovića 5e,
78000 Banjaluka .

Kandidati koji budu ispunjavali uslove biće pozvani na intervju sa članovima izborne komisije, o čemu će biti pravovremeno obavješteni.