Banjaluka.com

Radnik na održavanju

Mjesto: Slovenija

Poslodavac: Celjske mesnine "Z’dežele"

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 29. 7. 2024.

Pregleda: 279

Celjske mesnine “Z’dežele”, preduzeće s bogatom tradicijom i iskustvom, koje godinama ulaže u znanje što ih uvrštava u sam vrh proizvođača mesa i mesnih proizvoda.

Zbog povećanja obima posla, zapošljavaju:

Opis posla:

  • poslovi generalnog održavanja, zavisno od predznanja radnika (građevinarstvo, vodoinstalateri, mehatronika…)
  • radnu vizu dogovara poslodavac, prednost imaju osobe sa već uređenom vizom
    prilikom apliciranja za radno mjesto moraju poslati CV i uvjerenje o stručnoj spremi

Od vas očekujemo:

  • urednost,
  • odgovornost,
  • brigu o radnom mJestu,
  • komunikativnost,

Mi nudimo:

  • Trajanje radnog odnosa: na određeno, 12 mjeseci sa mogućnošću stalnog zaposlenja,
  • redovnu platu,
  • topli obrok,
  • putne troškove,
  • regres

Kako se prijaviti (za kandidate):

  • kandidati treba da pošalju prijave putem opcije “PRIJAVITE SE”