Ovaj oglas je istekao

Radnik na skladištu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: ENMON d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 12. 8. 2021.

Pregleda: 2139

ENMON d.o.o. je međunarodna kompanija koja se bavi trgovinom, uvozom i izvozom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije i prateće opreme za kupatila, javne i stambene objekte.  Enmon d.o.o Banjaluka  je dio Enmon grupacije koji  posluje  u 8 zemalja od Evrope do Sjeverne Amerike (Srbija, Bosna i Hercegovina, Republika SJ.Makedonija, Hrvatska, Mađarska, Njemačka, Italija i Kanada). Sa 14 salona u BiH i preko 100  u regionu (Srbija, Hrvatska, Mađarska i Republika SJ.Makedonija), predstavlja najveći lanac maloprodajnih objekata keramike i kupatilskog opremanja i kao takav, postavlja najviše standarde u kvalitetu proizvoda i usluga. Enmon je svojim kupcima i saradnicima  u mogućnosti pružiti kompletno rješenje, počevši od stručnog savjetovanja, projektnih rješenja, isporuke materijala i opreme kao i pružanje tehničke podrške prilikom ugradnje keramike i sanitarne opreme. Ukoliko i Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima te zadovoljavate uslove za prijavu, aplicirajte na poziciju:

Radnik na skladištu    – 1 izvršilac

Opis poslova:

  • Skladištenje robe
  • Briga o urednosti dokumentacije na radnom mjestu
  • Priprema robe u skladištu za isporuku

 Uslovi:

  • Minimalno SSS
  • Poznavanje procedura ulaza i izlaza robe
  • Poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama od trajanju od najmanje 1 godine

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja, nagrade za postignute rezultate

Vaše biografije možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”  sa naznakom za koju poziciju se prijavljujete.