Banjaluka.com
Ovaj oglas je istekao

Monter na terenu- montaža metalnih konstrukcija

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SPEKTRA DMG d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Objavljeno: 2023-03-1717. 3. 2023.

Ističe: 16. 4. 2023.

Pregleda: 1581

Spektra DMG je osnovana 2000. godine. Poslujemo u oblasti metalne industrije. Lider u izradi brend elemenata za benzinske pumpe.

Oglašavamo slobodno radno mjesto:

Opis posla:

  •  Montaža brend elemenata na benzinskim pumpama
  •  Montaža aluminijumskih fasada
  •  Montaža fasada od kompozitnih materijala
  •  Uzimanje mjera na terenu

Kvalifikacije:

  •  Stručna sprema KV/SSS tehničkog ili elektro smjera
  •  Radno iskustvo u montaži u trajanju od minimalno 2 godine
  •  Položen vozački ispit B/ C kategorije

Uslovi:

  • Radno vijeme od ponedeljka do petka
  • Terenski rad van Banjaluke
  • Stimulativna i redovna primanja

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

www.spektradmg.com

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

SPONZORISANI OGLASI