Ovaj oglas je istekao

Radnik u štampariji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: CPK d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 2. 9. 2022.

Pregleda: 3437

Centar za projektovanje i konsalting „CPK“ d.o.o. zbog ukazanih potreba za novim zaposlenicima raspisujemo konkurs za sledeće radno mjesto:

1 izvršilac

Opis posla:

  • Rad na poslovima fotokopiranja, skeniranje, koričenja, pripreme štampe, štampe i formatiranja papira.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno III stepen srednje stručne spreme (SSS) ,
  • Radno iskustvo na navedenim poslovima,
  • Poznavanje rada na računaru MS Office (Word, Excel), AutoCad,
  • Vožačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad u dinamičnoj radnoj atmosferi, odgovornost, komunikativnost, organizovanost/spretnost, posvećenost radu i unapređivanju firme.

Obavezan probni rad u trajanju od 15 dana.

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Informacje na broj telefona 051/492-413.