Ovaj oglas je istekao

Radnik za izradu ključeva

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Izrada ključeva Lojić TC Merkator

Kategorija: Ostalo

Ističe: 31. 1. 2023.

Pregleda: 1563

Potraban radnik na izradi ključeva

Ključar

Porodičnoj zanatskoj radnji potrban radnik, na pola radnog vremena – 4 sata od 17-21 čas
Merkator – Borik – Banjaluka

 Opis radnog mjesta:

  • usluga umnožavanja svih vrsta ključeva,
  • zamjena baterija u auto ključevima,
  • zamena ostećenih oklopa,
  • prodaja.

Opsti uslovi:

  • kv, sss ,
  • potrebne osnove engleskog jezika i osnovno poznavanje mehanike,
  • nije potrebno prethodno iskustvo,
  • uključena obuka radnika.

Nudimo vam:

  • fiksnu platu plus stimulativna primanja na odredjeni prihod,
  • ugodnu radnu atmosferu,
  • mogućnost napredovanja na duže radno vrijeme uz veću platu

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”