Ovaj oglas je istekao

Recepcioner (m-ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Motel Kobilj

Kategorija: Uslužne djelatnosti

Ističe: 23. 12. 2022.

Pregleda: 1800

Ako ste zainteresovani za rad pun dnevnih izazova, u dinamičnom i prijateljskom timu, te iskustvo upoznavanja ljudi iz cijelog svijeta, možda baš trebamo tebe.

Tražimo:

RECEPCIONER (m/ž)

OPIS POSLA:

  •  Prijem i odjava gostiju
  •  Pružanje osnovnih informacija gostima
  •  Naplata usluga
  •  Odgovaranje na dolazne pozive
  •  Izrada dnevnih izvještaja
  •  Zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih
  •  Bliska saradnja sa turističkim organizacijama i ostalim partnerima

USLOVI:

  •  Srednja, viša stručna sprema
  •  Poželjno radno iskustvo na istim, ili sličnim pozicijama
  •  Znanje engleskog i eventualno još jednog svjetskog jezika
  •  Izražene komunikacijske vještine
  •  Sklonost timskom radu i sklonost postizanju visokih standarda i kvaliteta usluge
  •  Osnove korištenja računala i windows-a

NUDIMO :

  •  Izazovan posao u pozitivnom i dinamičnom timu
  •  Mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
  •  Priliku za vlastiti i poslovni razvoj
  •  Stimulativna, adekvatna i redovna primanja
  •  Posao na određeno vrijeme u trajanju od godine dana, sa mogućnošću produžavanja stalnih ugovora

Ako ispunjavate gore navedene uslove, te smatrate da posjedujete potrebna znanja, vještine i sposobnosti budite slobodni da pošaljete:

  •  CV
  •  Popratnu molbu
  •  Fotografiju

putem opcije “PRIJAVITE SE”

Konkurs ostaje otvoren do 23.12.2022. godine.
Kandidati koji uđu u uži krug biti će pozvani na razgovor.