Ovaj oglas je istekao

Referent kadrovske službe

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: ENMON d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 15. 9. 2023.

Pregleda: 3065

Enmon d.o.o. je privredno društvo osnovano 2005. godine, te danas zapošljava preko 130 ljudi u 15 poslovnica širom BiH. Osnova djelatnost društva je uvoz, izvoz i trgovina keramičkim pločicama, granitnom keramikom, sanitarijama, galanterijom i pratećom opremom za kupatila. Širok spektar proizvoda i konstantna briga o svojim kupcima čine nas liderom na tržištu u svojoj djelatnosti. Enmon d.o.o. Banja Luka je sastavni dio Enmon grupacije sa preko 80 prodajnih objekata na prostoru Srbije, Mađarske, Hrvatske, Sjeverne Makedonije i Bosne i Hercegovine kao i veleprodajnim kompanijama u Njemačkoj, Italiji i Kanadi.

Ukoliko i Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima aplicirajte na poziciju:

Referent kadrovske službe  (1 izvršilac)

Opis poslova:

  • Obračun plata , obračun i prijava poreza i doprinosa u skladu sa radnim zakonodavstvom na teritoriji BiH
  • Sprovođenje postupka zapošljavanja i briga o dokumentaciji
  • Pružanje administrativne podrške u procesu zapošljavanja
  • Pripremanje i izrada ugovora , rješenja, odluka i drugih pojedinačnih akta
  • Evidencija o dosijeima ličnih podataka radnika
  • Evidencija o obavljenoj PPZ i ZNR
  • Ažuriranje podataka i priprema spiska za potrebe radnih odnosa i kadrovske evidencije

Uslovi:

  • minimalno SSS
  • izražene kompjuterske vještine
  • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje godinu dana
  • odlična sposobnost pismene i usmene komunikacije
  • sposobnost samostalnog obavljanja posla u zadatim rokovima

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Molimo Vas da biografije šaljete na mail putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.